Këngëtarja Dafina Zeqiri ka një agjendë të ngjeshur sa i përket festave të fundvitit. Ajo është e angazhuar me shumë mbrëmje muzikore të cilat do t’i mbajë në vende të ndryshme.

 

Por, cilat janë ato vende ku Dafina do të përformojë?

Që nga data 24 dhjetor, Dafina do të jetë në Ferizaj, pastaj në Elbasan, Prishtinë dhe Kamenicë. Natën e 31 dhjetorit Daffye do të jetë në Tiranë.Ajo më pas do të fluturojë në Zvicër ku do të këndojë në Bern, Lausagne dhe në Zurich

Artikulli paraprakElvana dhe Liberta kopjojne njere tjetren
Artikulli tjetërOlta Gixhari ne pritje te Arvizu ……