Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka falenderuar fansat për mbështetjen, ndësra ka premtuar që në vitin 2015

do të ketë shumë befasi nga ajo.Ka qenë ndër emrat më të përmendur të skenës sonë. Është kjo Dafina Zeqiri, e cila përmes faqes së saj zyratre në rrjetin social ‘Instagram’, ka falenderuar fansat për mbështetjen.“Faliminderit shumë për mbëhstetjen dhe komplimentet që më bëni. Viti 2015 do të ketë shumë befasi”, shkruan Dafina në faqen e saj zyratre në ‘Instagram’.

Artikulli paraprakGREQIA DREJT ZGJEDHJEVE TE PARAKOSHME
Artikulli tjetërGENTA ESHTE SHUME BUJARE 250 DHURATE PER FANSAT E SAJ