Jozefina Topalli ka bërë një reagim rreth sherrit të ndodhur në selinë e Partisë Demokratike ku shkruan :

I pa afte per t’u turperuar!

Dhuna verbale dhe fizike e deputetit LB ndaj zonjave-deputeteve te PD, ndaj zonjave te zgjedhura nga rreth 500O delegate te PD dhe zonjave te tjera te lidhjes demokratike te gruas eshte akti me i ulet qe nje “burre” mund te beje .
Eshte hakmarrja e te shkarkuarit nga 5000 delegate qe i thane ik;
Eshte kultura e dhunes qe ai eshte perpjekur te fsheh permes buzeqeshjes fallso qe mbante:
Eshte sjellja prej frikacakut te dhunshem te mbushur me ligesi.
Koha jote mbaroi Lul!

Artikulli paraprakMOMENTI PREKËS/ I BËN ËNDRRËN REALITET! BES KALLAKU SURPRIZON FANSIN 12-VJEÇAR, JA ÇFARË BËRI PËR TË
Artikulli tjetërÇFARË PO NDODH MES KLEIDIT DHE SHEILËS , JA REAGIMI I TIJ