Një makinë është djegur në fshatin Juban në Shkodër.

Mësohet se makina ndodhej në një servis kur rreth orës 02:00 persona ende të paidentifikuar i kanë vendosur zjarrin.

Kamerat e sigurisë kanë kapur një person që futet dhe i vendos zjarrin makinës.

Grupi hetimor ka marrë në pyetje pronarin e makinës dhe po punon për kapjen e autorit.

Artikulli paraprakAKSIDENT I RËNDË, MAKINA PËRPLAS PËR VDEKJE KËMBËSORIN
Artikulli tjetërVODHI CELULARIN NËN KËRCËNIMIN E THIKËS, ARRESTOHET I RIU (EMRI)