Pukë/Informacion paraprak

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në fshatin “Apripë e Keqe”, Fushë Arrëz, është djegur plotësisht, dyshohet aksidentalisht, një automjet tip “Benz”, i marrë me qira nga shtetasi D. U., 31 vjeç, banues në këtë fshat.

Grupi hetimor vijon punën për dokumentimin e plotë ligjor të shkakut të djegies së këtij automjeti.

Artikulli paraprakBARDH SPAHIA: MIRËNJOHJE PËR TË GJITHË QËNDRESTARËT DHE ATA QË NUK BËJNË KOMPROMIS PËR LIRINË
Artikulli tjetërZGJEDHJET VENDORE, OSBE: 14 MAJI, DITË PAQËSORE, NDËRHYHET PARTIAKE E TENSIONUAN