Pas motit të ngrohtë të kësaj fundjave, kjo e hënë ka nisur me reshje shiu.

Sipas Meteoalb, pasditja e së hënës do të sjellë shira të përkohshëm në pjesën më të madhe të territorit. Temperaturat do të jenë në vlerat aktuale, ndërsa mëngjesi dhe mbrëmja do të karakterizohen me temperatura të ulëta.

Artikulli paraprakDIGJEN DY MAKINA TË PARKUARA, NJËRA PËRDOREJ NGA KRYEBASHKIAKU I LEZHËS
Artikulli tjetërKANABIS, ARRESTOHET 24 VJEÇARI NGA ISLANDA