Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 02:50, në lagjen “Salo Halili”, Shkodër, janë djegur plotësisht automjetet tip Audi në pronësi të shtetasit G. P. , Audi në pronësi të shtetasit G. D, ndrërsa automjetet tip Volkswagen në pronësi të shtetasit M. M. dhe Opel në pronësi të shtetasit A. M., janë djegur pjesërisht.

Vijojnë veprimet hetimore duke mbledhur çdo provë materiale dhe vlerësuar çdo informacion si dhe duke bashkëpunuar ngushtë me ekspertë dhe Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Shkodër për përcaktimin e shkakut të djegies dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Artikulli paraprakUKRAINA: RUSËT SHKATËRRUAN MUZEUN LETRAR TË SHEKULLIT TË 18-TË
Artikulli tjetërRAMA ‘DUSH TË FTOHTË’ DISA KRYETARËVE BASHKISH: U ZGJODHËN NË NJË NDESHJE PA KUNDËRSHTARË, ME CILIN SY E FAQE DO KËRKOJNË TË