Sali Berisha nuk dha një përgjigje konkrete nëse do të garojë për të marrë postin e kreut të PD në mënyrë ligjore.

“PD është e qartë se ku është. Sa i përket lojërave të Edi Ramës, sigurisht kanë dëmtuar por kanë dështuar. Qëllimet e tyre do të dështojnë”, tha Berisha.

Artikulli paraprak“NUK ERDHI AS AVOKATI, AS PADITËSI/ GJYKATA E POSAÇME PUSHON PADINË E BASHËS PËR SHPIFJE NDAJ ERION VELIAJT
Artikulli tjetërAKSIDENT NË LEZHË DHE KURBIN, 6 TË PLAGOSUR