Policia në Kakavijë ka arrestuar dy të rinj pasi tentuan të trafikonin drejt Greqisë një sasi prej 20 kilogramë kanabis.

Policia bën me dije se të rinjtë janë Raul Bodlli nga Shijaku dhe Klajdi Reka nga Durrësi.Mësohet se ata po transportonin me makinë lëndën narkotike, por u zbuluan nga policia.

Artikulli paraprakNEXHMIJE PAGARUSHA DEKOROHET NGA TRUMP
Artikulli tjetërGJYKATA KUSHTETUESE E BLLOKUAR, SOT DEL PARA VETTINGUT GJYQTARI I RADHËS