Drejtuesit vendor dhe politik në Shkodër zhvilluan vizitat e rastit tek xhamia “Ebu Beker” me rastin e festës së Kurban Bajramit teksa u pritën nga përgjegjësi i Myftinisë Shkodër Arben Halluni. Kryetari i Bashkisë Shkodër Benet Beci, Prefektja e Qarkut Shkodër Majlinda Angoni dhe deputetja e PS Edona Bilali uruan festën e shenjtë.

Ndërkohë urimet për Kurban Bajramin i përcollën edhe drejtues të opozitës në Shkodër.

Artikulli paraprakEPOKA E RRJETEVE SOCIALE, SHQIPTARËT PREFEROJNË FACEBOOK DHE INSTAGRAM. JA SA PËRDORUES JANË REGJISTRUAR
Artikulli tjetërLARGIMI I AMBASADORES YURI KIM, RAMA E NDERON ME ‘YLLIN E MADH TË MIRËNJOHJES PUBLIKE’: BËRI SHUMË PËR SHQIPËRINË