Durrës, bie nga pallati, vdes 75-vjeçari

Një person ka ndërruar jetë, pasi ka rënë aksidentalisht nga pallati ku jetonte. Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 12:00, në lagjen Nr. 5 në qytetin e Durrësit. 75-vjeçari me inicialet R.K,. ka hipur në tarracën e pallatit për të rregulluar antenën, por është rrëzuar dhe fatkeqësisht ka ndërruar jetë.