Një burrë është qëlluar aksidentalisht për vdekje me armë zjarri nga i biri i tij 1-vjeçar.

Babai 25-vjeçar, u dërgua me urgjencë në spital më 5 dhjetor, pasi efektivët e policisë e gjetën të plagosur në shtëpi, pas kallëzimit të fqinjëve, se në banesën e burrit fatkeq ishin dëgjuar të shtëna.

Daily Mail, raporton se babai 25-vjeçar ndërroi jetë në spital, si pasojë e plagëve të marra. Sipas hetimeve paraprake, 25-vjeçari u plagos kur i biri 1-vjeçar gjeti në shtëpi pistoletën.

Gjithashtu mësohet se gjatë momentit tragjik në shtëpi ndodheshin dhe familjarët e viktimës.

Artikulli paraprakMERIMANGA NDËRPRET KONFERENCËN E MINISTRES: NËSE MË VJEN NË FYTYRËN MË TREGONI
Artikulli tjetërPAPA FRANÇESKU BËN SOT 85-VJEÇ! RAMA E URON ME FJALËT E TIJ: JETA ËSHTË NJË RRUGËTIM