Futbollisti shkodran Edon Hasani ka ardhur ne Shkodër për te përmbyllur edhe kontratën qe kishte me Vllaznine.

Tashme pasi kane gjetur dakordesine ndërmjet palëve është vete Hasain qe nepermjet një statusi te postuar ne rrjetet sociale ku sqaron çdo detaj rreth Vllaznise dhe firmosjes me ekipin nga Irani Sepahan.

Artikulli paraprakPROKURORIA PUSHON HETIMET, POLICIA E ARRESTON PAS 1 MUAJI
Artikulli tjetërDITMIR BUSHATI-METËS:VOTA KUNDËR SHBA E DREJTA E MAZHORANCËS, LETRA JOTE GABIM