Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 03:45, në portën e jashtme të banesës së shtetasit S. Sh. 52 vjeç, në lagjen “Tomë Kola”, është hedhur një sasi e vogël lënde plasëse.

Si pasojë është dëmtuar vetëm një cep i portës së jashtme të banesës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Artikulli paraprakRROGOZHINA I MBETET PS-SË, MEMOLLA MUND PËR TË DYTËN HERË HOXHËN
Artikulli tjetërSPAK SHPALL NË KËRKIM NDËRKOMBËTAR ARBEN AHMETAJN