Emisari gjerman Manuel Sarrazin ka publikuar pamje nga takimet me Presidenten Vjosa Osmani, kryeministrin Albin Kurti, përfaqësues të Listës Srpska dhe të shoqërisë civile.

Takimet me të përmendurit më lartë, Sarrazin i ka quajtur të rëndësishme.

“Takime të rëndësishme në Prishtinë me presidenten Vjosa Osmani, kryeministrin Albin Kurti, Listën Srpska dhe anëtarë të shoqërisë civile”, ka shkruar Sarrazin.

Artikulli paraprakNJË ASTEROID SONTE SHUMË PRANË TOKËS? CILI SHTET DO TA SHOHË MË AFËR
Artikulli tjetërKOHA PËR TË THËNË LAMTUMIRË…ÇFARË THONË YJET PËR JU SOT