POLICIA SHOQËRON ADMINISTRATORIN E VLLAZNISË NERITAN KALAMISHI. Policia e Shkodrës ka shoqëruar në komisariat administratorin e Vllaznisë Neritan Kalamishi sepse OSHEE ka gjetur një faturë të papaguar të energjisë elektrike të godinës së akademise.

“Star Plus” përmes telefonit ka patur një lidhje me administratorin Kalamishi për të trëguar arsyet e shoqërimit në polici.Kalamishi thotë se ky nuk është shteti ligjor dhe se popullatës po i bëhet presion e terror.

 

[iframe width=”300″ height=”360″ src=”//www.youtube.com/embed/vS-DQsRFKiA?feature=player_detailpage” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakVLLAZNIA NË QIELL TË HAPUR
Artikulli tjetërNDAHET NGA JETA FADIL KUJOVSKA