Alvisa dhe Bashkimi e ndanë mendjen dhe këtë “Për’puthen Prime” deklaruan se janë në emision vetëm për njëri-tjetrin”.

E emocionuar, Alvisa i shprehu pëlqimin Bashkimit, ndërsa tha se tani do të jetë e lumtur.

“Kam kohë pa pasur kështu komente të bukura, shpresoj të jetë kështu tani e në vazhdim”, u shpreh Alvisa.

“Të kam dhënë kohë. Mendoja se mos kishe interes për ndonjë tjetër, por tani jam e sigurt”, i tha ajo konkurrentit.

Në rrugëtimin e saj në “Për’puthen”, Alvisa ka pasur momente të vështira, sidomos kur ish i dashuri i saj, Hyseni e shantazhoi para të gjithëve. Pas disa ditëve pushim, ajo u rikthye në program dhe tha se arsyeja e vetme është pëlqimi që ka për Bashkimin.

Artikulli paraprakMAKINA “INTELIGJENTE” NUK FAL ASNJË SHOFER REBEL/ NDËSHKOHEN 252 DREJTUES MJETESH, PEZULLOHEN 30 PATENTA
Artikulli tjetërMEZI E PRISNIM/ BORA REAGON PER HERE TE PARE PAS DEKLARATES SE DONALDIT