Këngëtari Ermal Fejzullahu në bashkëpunim me artisten Kida sapo kanë publikuar këngën e tyre më të re.

Kënga titullohet “Mi amor” dhe sigurisht që tema bënë fjalë për dashurinë. Projekti i është besuar Zzap n’Chriss në muzikë, ndërsa teksti është të Mozzikit dhe Getinjos. Ndërkohë videoklipi u punua nga XL. Ata njihen per bashkepunimet e shumta qe kane realizuar me kengetare te ndryshem ku kane pasur mjaft sukses, dhe e njejta gje pritet edhe per kengen e tyre te sapo publikuar.