Mbrëmjen e djeshme këngëtarja Filloreta Raçi i ka dhënë një mesazh prekës Donald Veshaj gjatë spektaklit Big Brother. Ajo ndërsa u lejua nga Arbana Osmani, i tregoi Donaldit se ka bërë në dorë në tatuazh shprehjen e tyre.

‘Donald, kam bërë tatuazh një filoqyl. Unë ty para se të dilja nga shtëpia të kam thënë me jep një premtim, luaj e fito dhe për mua, kështu që vazhdo luaj edhe tregoje kush je ti”, tha ajo.

“Të dua shumë. Dhe kur të dal do e bëj edhe unë tatuazh filoqylin” tha ndër të tjera Donaldi.

Po ashtu ajo është shprehur se i ka munguar edhe Monika .

“Ju ndjek gjithë kohën, kam ndjek çdo deklaratë tënden, jam shumë e bekuar që të kam njohur aty brenda të betohem mezi po pres me të pa po vdes me ta ni erën”.

“O zemër dhe unë po vdes me të puth gushën, e unë kam qenë e bekuar shumë që ti më bëre pjesë të jetës tënde”, iu përgjigj nga ana e saj Monika.

“Jam shumë e lumtur që ajo shtëpi më solli një mikeshë si ti në jetën time”, theksoi Fifi,

Kujtojmë se Fifi krijoi marrëdhënie të mirë edhe me Ilirin, por që u kris nga fundi.

(BalkanWeb)

Artikulli paraprak‘I RREZIKSHËM DHE I PASKRUPULLT’, JA KUSH ËSHTË I BURGOSURI SHQIPTAR I ARRATISUR NGA BURGU NË ITALI! ANËTAR I BANDËS QË TERRORIZOI PIEMONTEN
Artikulli tjetërDEPUTETJA SHQIPTARE U RREZIKUA NGA NJË PLUMB QORR NJË NATË MË PARË: U QËLLUA 25 CENTIMETRA LARG MEJE