PUNTATA E PARË KA QENË ME KËNGËTAREN GENTA ISMAILI NDËRSA SONTE GENA .

Nga kjo e premte ne ekranin e star+ ka filluar transmetimin emisioni Night Star, nje emsion I veqante ne llojin e tij por edhe I pari I ketij lloji in realizuar ne qytetin e shkodres. Duke pasur ne focus jeten e nates ky emission do sjelli per te gjithe telehikuesit e star+ detaje se si jetohet e festohet jeta e nates ne qytetin e shkodres por edhe ne pika te tjera te rendesishme sic eshte velipoja, shengjini, prishtina, ulqini etj. Ne naten e pare night star ju ka ofruar nje interviste te mrekullueshme te kengetares genta ismaili duke iu njohur me detaje jopublike te jetes se saj te perditshme por edhe private, nje montazh interesant I pergatitjes dhe shijimit te kokteileve ketyre pije kaq te preferuar gjate jetes se nates dhe gjithashtu iu ka vene ne dijeni te axhendes verore te disa artisteve me te njohur te vendit.

Artikulli paraprakIZRAELI DHE HAMAS, PAQE PËR 12 ORË
Artikulli tjetërELEMENTËT ARKITEKTURORË NË ZHDUKJE