Artikulli paraprakPREMTONTE VIZA PËR NË SHBA DHE HIQEJ SI AGJENTE E INTERPOL-IT, KAPET MASHTRUESJA NË LEZHË
Artikulli tjetërFLAMUR NOKA: TAHIRI DHE RAMA E KANË VENDIN TEK 313