Teksa e gjithë vëmendja është te emri i presidentit të ri, socialistët janë mbledhur sot në selinë e PS-së, nga ku do të bëhet i ditur edhe kandidati.

LSA ka publikuar disa foto pikante, ku shihet që nga kryeministri Edi Rama, që hyn në seli me një dosje në dorë, tek socialistët e tjerë. Në pamje shihen ministret e kabinetit, por dhe anëtarë të partisë, siç është kryebashkiaku Veliaj.

Ndërkohë e gjithë vëmendja qëndron te dosja e Ramës. Mos vallë në të ndodhet emri i presidentit të ri?!

 

Artikulli paraprakKËSHILLI KOMBËTAR I PD-SË NDERON ME NJË MINUTË HESHTJE ISH-PRESIDENTIN BUJAR NISHANI, E SHPALLIN ‘KRYETAR NDERI’
Artikulli tjetërCOVID-19/ 36 QYTETARË TË INFEKTUAR, ASNJË HUMBJE JETE NË 24 ORËT E FUNDIT