Modelja Angela Martini ka postuar një foto në Instagram ku shihet me pjesën e sipërme të trupit zbuluar dhe me të brendshme.
Këtë foto Martini e ka shkrepur në ballkon.
Pak më herët ajo bëri publike lidhjen e saj me një biznesmen turk, duke dëshmuar sesa e dashuruar është. 

Artikulli paraprak“Ku isha unë” 300 mijë klikime për tri ditë
Artikulli tjetërDobësohuni duke ngrënë çdo 12 orë