DRAÇINI: MIRËPRESIM ARTDASHËSIT DHE ARTISTËT E RINJ.

Sezoni I vjeshtes e gjen galerine e arteve me nje sere aktivitetesh, shume prej ketyre aktiviteteve jane ekspozita qe realizohen per here te pare megjithate do realizohen edhe aktivitetet tradicionale.Ky sezon do filloje me ekspoziten personale te piktorit andi hila I cili tregoi per star+ tematiken e kesaj ekspozite.Galeria e arteve do jete ne menyre te vazhdueshme e hapur per artdashesit dhe e gatshme per te pritur te gjithe artistet e rinj qe duan te promovojne punimet e tyre prane galerise se arteve.

 

 

 

 

[iframe width=”300″ height=”360″ src=”//www.youtube.com/embed/cSmgwIXxQKA?feature=player_detailpage” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakVELEÇIKU GATI PËR KATEGORINË E PARË
Artikulli tjetërPËRFUNDON SAMITI I NATO-s