Zakonisht ai shfaqet me inicialet “MMV”, por çka po ndryshon në jetën e reperit?Getoar Selimi i cili po shijon jetën e tij ‘single’ ka postuar kohë më parë një shkronjë “M” ku shihen edhe krahët e engjëllit.


Nuk dihet ende pse e ka bërë këtë lideri i Babastars, por natyrisht se ka një arsye për të cilën ai po hesht.
Ndryshe Getoar Selimi kemi raportuar se bashkë me Skivin dhe Dj Jungle janë zhvendosur në Tiranë. As për këtë nuk ka folur ende reperi.

Artikulli paraprakBASKETBOLL, VLLAZNIA KALON PA PROBLEM ELBASANIN
Artikulli tjetërDafina kthehet në kujtime!!