Një grua është gjendur e pajetë në banesën e saj në qytetin e Shkodrës.

Ngjarja është regjistruar në vendin e quajtur “Pallati 8-katësh”.

Viktima ka në trup plagë të shkaktuara nga mjete prerëse, ndërsa nuk dihet ende nëse kemi të bëjmë me vrasje apo vetëvrasje.

Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Ende nuk është bërë i ditur identiteti dhe mosha e viktimës.