Malësi e Madhe/Informacion paraprak

Rreth orës 20:50, jashtë një banese të braktisur në afërsi të stadiumit Koplik, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune një shtetas rreth 30 vjeç, dyshohet shtetas sirian.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për përcaktimin e shkakut të vdekjes si dhe identifikimin e këtij shtetasi.

Artikulli paraprakKRYMI: ERDHA PËR KAMPION TE VLLAZNIA
Artikulli tjetërSHTYPI I DITËS 18 KORRIK 2023