Eshte gjendur pa ndjenja në një rrugë të Kamzës dhe ka humbur jetën në spital pak ore më vonë.

Një 57-vjeçar është gjetur pa ndjenja ditën e djeshme në trotuarin e rrugës “Bulevardi Blu” në Kamëz nga kalimtarë të rastit. Burri me inicilet S.M, u dërgua në spital, por ka ndërruar jetë më pas. Grupi hetimor ka nisur hetimet per shkaqet e vdekjes së 57-vjeçarit.

Në njoftimin e policisë për ngjarjen thuhet se: “Më datë 03.06.2018, në Kamëz, në rrugën “Bulevardi Blu“, në trotuar, është gjetur në gjendje të rëndë shëndetësore, shtetasi S.M., vjeç 57, banues në Kamëz, të cilin e kanë dërguar për ndihmë mjekësore ku më pas ka gjetur vdekjen.

Punohet për përcaktimin e shkakut të vdekjes. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për vlerësim”.

Artikulli paraprakPROKURORJA E PROKURORISË SË PËRGJITHSHME I NËNSHTROHET VETINGUT
Artikulli tjetërPOLICIA E LEZHES:MOS SHPEJTO TË ARRISH AKSIDENTIN !