QYTETARËT HESHTIN PËR PËRVOJAT E TYRE ME RASTET KONKRETE
Dhuna ne familje, njeri nder fenomenet me negative te shoqerise shqiptare, eshte perhapur me shume sidomos gjate 24 viteve te tranzicionit, duke tronditur qelizen baze te cdo shoqerie: familjen.

Te pyetur nga gazetarja jone, qytetaret shkodrane thone se shkaku kryesor i dhunes ne familje eshte gjendja ekonomike dhe problemet e perditshme te jeteses. Atyre u vjen keq qe ky fenomen eshte ende prezent, por kur pyeten per raste konkrete, preferojne te heshtin.

[iframe width=”640″ height=”360″ src=”//www.youtube.com/embed/mmcXnUIXtIg?feature=player_detailpage” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakBARCELONA NUK SHPËTON LUIS SUAREZ
Artikulli tjetërVLLAZNIA, ASNJË LËVIZJE NË MERKATO