29 KËNGËTARË GAROJNË PËR TË KALUAR NË NATËN FINALE, NË PEDONALE.Shkodra Fest ne bashkëpunim me televizionin Star Plus tashme do te prezantojnë gjysme finalistet e saj , ky organizim do te behet ditën e sotme ne pedonale pranë Hotel Colosseo .

Nje gamë e gjërë kengetarësh dhe zhanresh muzikore janë përzgjedhur për këtë gjysëm finale.Nderkohe qe sot pasdite do te prezantohet gjysëm finalja , nga ku më pas do të dalin edhe konkurentët finalistë të cilët do të garojnë për çmimin final në Teatrin Migjeni. 

[iframe width=”300″ height=”510″ src=”//www.youtube.com/embed/6IfgeQ-_K6Q” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakKRERËT E NJËSIVE VENDORE NË SITËN E OSHEE
Artikulli tjetërDUKAGJINI, RRUGËTIM NË GJENEZË