Marina Vjollca është rikthyer pas lindjes menjëherë në prezantim dhe në nisje të spektaklit “Klanifornia”, bukuroshja ka falënderuar të gjithë për dashamirësinë e treguar ndaj saj dhe vajzës së vogël, Marget.

“Më lejoni që t’ju falënderoj të gjithëve për urimet tuaja të shumta. Realisht më keni befasuar dhe më keni lumturuar pa masë. Është diçka krejt magjike që të ndjesh ngrohtësinë e kaq shumë njerëzve”, tha ajo.

Megjithatë, duhet ta pranojmë se të gjithëve na ka bërë përshtypje trupi i saj elegant dhe që vijon të jetë po aq e bukur edhe pas sjelljes në jetë të një fëmijë. Madje mund të thuhet të qeni nënë, bukuroshes i ka dhënë edhe më shumë nur dhe këtë e ka reflektuar si gjithnjë edhe në ekran.

Harroni për pak minuta Donaldin dhe Borën dhe shijoni bukurinë dhe elegancën e Marinës 1 javë pas lindjes.

Artikulli paraprakGJINEKOLOGIA SHQIPTARE MERR TITULLIN E “MJEKU MË I MIRË”
Artikulli tjetërMAKINA “INTELIGJENTE” NUK FAL ASNJË SHOFER REBEL/ NDËSHKOHEN 252 DREJTUES MJETESH, PEZULLOHEN 30 PATENTA