Kandidati per deputet i PD, qarku Shkoder Helidon Bushati ka uruar festen e Pashkes! Permes nje videoje te shperndare ne “Facebook” thote se tani kemi me shume nevoje per njeri – tjetrin dhe e mira tani do te triumfoje mbi te keqen!

“Uroj nga zemra të gjithë besimtarët e krishterë, Gëzuar Pashkët!
Sot kemi nevojë për njeri-tjetrin dhe asnjëherë më shumë sesa sot e mira duhet të triumfojë mbi të keqen!”