Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në lagjen Naim Gjylgebu në Shkodër ku shtetasi A. M. 65 vjeç, në kushte depresioni është hedhur nga kati i katërt i pallatit ku ka gjetur vdekjen e menjëhershme

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.