Një person në kryeqytet ka hipur në taracën e një pallat në zonën e “Unazës së Re”, duke kërcuar me vetëvrasje.

Raportohet se situata është qetësuar dhe personi i identifikuar si Ilir Braho, 30-vjeç, tashmë ndodhet ne banesën e tij.

Ende nuk dihen arsyet që e kanë shtyrë 30-vjeçarin në këtë veprim.

Artikulli paraprakGJYQI NË KATANIA, MOISI HABILAJ KËRKON GJYKIM TË SHKURTUAR
Artikulli tjetërARRIHET MARREVESHJA PER QEVERINË E RE ME KRYEMINISTËR GIUSEPPE CONTE