HISTORIA E KALASE ROZAFA – NJE DOKUMENTAR HISTORIK NGA SEAD CENA MBI KALANE E QYTETIT TE SHKODRES. PJESEMARRES: AGRON LUKA (STUDIUES)

Artikulli paraprakVoltana Ademi dhe Keti Bazhdari perballe njera-tjetres!
Artikulli tjetërVAZHDON ERRËSIRA NË PEDONALEN E MOLOS