Horoskopi 20 qershor 2022

Dashi

Situata me interes të jashtëzakonshëm mund të lindin në këtë ditë të parë të javës. Paratë dhe puna kthehen në plan të parë në mendjen tuaj.

Demi

Ka një tension në ajër, megjithatë yjet do të jenë gjithmonë në anën tuaj. Duhet të përpiqeni të rifitoni stabilitetin në punë.

Binjakët

Ditë pak e përmbajtur për ndjenjat, përpiquni të reflektoni. Një ndryshim ose rinovim profesional mund të vijë brenda natës.

Gaforrja

Nëse historia juaj e dashurisë është e vlefshme, atëherë sigurisht që mund ta kuroni atë. Ndonjëherë ndiheni të izoluar në punë, por mos u dorëzoni.

Luani

Çdo tension i vogël në këto ditë do të zhduket shpejt, në sajë të hyrjes së Venusit. Gjeniu në punë nuk është kurrë fajtor.

Virgjëresha

Mbani mend se situata juaj është shumë e favorshme këto ditë. Disa projekte në punë ju kushtojnë shumë përpjekje, përpiquni të jeni të qetë kur flitet për investimet.

Peshorja

Të gjithë çiftet në krizë, që janë përfshirë në debate, do të duhet të përpiqen të mirëkuptojnë njëri-tjetrin. Edhe në aspektin profesional, zgjedhjet tuaja në punë kërkojnë njëfarë qartësie.

Akrepi

Në marrëdhëniet e dashurisë, tani është koha të vendosni se çfarë do të bëni. Kjo pjesë e muajit është shumë e dobishme për punën, shfrytëzojeni.

Shigjetari

Kjo e hënë është një ditë që mund të vërë në dyshim marrëdhëniet tuaja. Me këto yje përreth jush, është e vështirë të mos jeni të suksesshëm këtë të hënë.

Bricjapi

Çështjet familjare dhe dashuritë e reja janë vërtet të rëndësishme për ju. Megjithatë, ka diçka që nuk ju pëlqen në punë.

Ujori

Një ditë interesante, është një periudhë që mundëson edhe pajtimin për çiftet në grindje. Të rinjtë nuk mund të presin fitime të menjëhershme.

Peshqit

Mund të arrini të kapërceni disa pengesa këto ditë. Duhet të jeni gjithmonë pozitivë për nismat mbi bizneset e reja.

Artikulli paraprakSOT MBLEDHJA E PËRBASHKËT MES DY QEVERIVE SHQIPËRI-KOSOVË
Artikulli tjetërHARTA E RE GJYQËSORE, AVOKATËT NË LEZHË, SHKODËR, VLORË DHE GJIROKASTËR VIJOJNË SOT SËRISH BOJKOTIN