KOSOVË, IMAMI I GJILANIT: DHUROJ 50 EURO PËR SOS KINDERDORFIN
Qe Kosova eshte nje vend i cudirave, po e verteton edhe kjo video qe qarkullon prej nates se mbremshme ne cdo webfaqe te medias kosovare.

 

Sfides boterore te Ice Bucket Challenge I eshte pergjigjur edhe hoxha Enver Rexhepi nga Gjilani.
Ai eshte I njohur ne Gjilan si pjesemarres ne aktivitetet e bamiresise dhe te atyre me karakter kombetar.
Sipas rregullit te sfides, Rexhepi eshte prezantuar dhe pastaj ka deklaruar se dhuron 50 euro per SOS Kinderdorfin.
Me pas, ai ka nominuar edhe tre persona te tjere, ndersa ka hedhur mbi koke koven me uje.

[iframe width=”300″ height=”360″ src=”//www.youtube.com/embed/wyBFJV5Ek-k?feature=player_detailpage” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakNDËRTIMET PA LEJE, PROCEDOHEN AUTORËT
Artikulli tjetërMISS & MISTER VOGËLUSHI