Ndeshja Vllaznia – Teuta, Ish Presidenti Valter Fushaj dhe deputeti Tom Doshi premio 5000 euro ekipit te Vllaznise ne rast fitoreje

 

Kjo premio shkon ne ndihme te ekipit te Vllaznise ne nje moment te veshtire kur renditet ne vendet e fundit ne tabelen e klasifikimit. Kjo nisem verteton edhe njehere angazhimin e ish presidentit Valter Fushaj per te qendruar afer Vllaznise dhe per te derguar aty ku i takon.Burime per Star Plus bejne me dije se nje fakt i tille i eshte bere me dije stafit dhe futbollisteve ne prag te ndeshjes me Teuten