Ish-Presidenti i Republikës Bujar Nishani pas humbjes së kombëtares përballë Kosovës ka sulmuar trajnerin e Shqipërisë Panuçi. Ai e cilëson teknikun italian si një sharlatan që po shkatërron kombëtaren.

Kosovë – Shqipëri (3 : 0). Bravo Kosova!

Panucci një sharlatan që po shkatërron dhe atë që ishte ndërtuar.

Shqipëria humbi mbrëmë miqësoren përballë Kosovës me rezultatin 3-0.

Artikulli paraprakGREQIA NË GREVË, BLLOKOHEN DOGANAT, NË KUFI KALOHET VETËM NË KËMBË
Artikulli tjetërSHIFRAT ALARMANTE, SËMUNDJET TUMORALE PO ZGJEROHEN NË MOSHAT E REJA, QARQET ME VDEKJET MË TË LARTA