Një 34-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht në Rosignano (Livorno) të Italisë. Ai ka qenë duke udhëtuar me një motor kur është përplasur nga një mjet Audi Q3 dhe për pasojë ka humbur kontrollin duke u përplasur më pas me një pemë. Goditja ishte fatale për 34-vjeçarin , i cili nuk i mbijetoi dot plagëve të marra.

Viktima u gjet në tokë pa ndjenja dhe me një plagë të thellë në kokë. Shërbimet e urgjencës ndërhynë menjëherë, por nuk mundën të bënin asgjë, pasi shqiptari humbi jetën në vendin e ngjarjes

Policia ndaloi shoferin e makinës, një 57-vjeçar, si dhe nisën hetimet për të zbardhur rrethanat e aksidentit.

Artikulli paraprakJENI NË KËRKIM TË EMOCIONEVE DHE DASHURIVE TË REJA, ÇFARË THONË YJET PËR JU SOT
Artikulli tjetërZJARRET NË GREQI, AUTORITETET NGRENË ALARMIN: TË PAKTËN 11 ZONA JANË MË TË RREZIKUARA, QYTETARËT TË TREGOJNË KUJDES