Eneda Tarifa ishte fituese e Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar.

Duke qenë se kënga e Tarifës ishte fituese, automatikisht ajo do të na përfaqësojë edhe në “Eurosong”. Kënga në versionin përfundimtar këndohet në anglisht dhe mban titullin “FairyTale”.

/ Star Plus TV /

Artikulli paraprakPAS FITORËS SË VLLAZNISË ME TIRANËN, FLET ARMANDO CUNGU
Artikulli tjetërSTAR SPORT – 14.03.2016