Kryeministri Edi Rama  këtë të diel e ka nisur me një video nga pika turistike e Dardhës.

Nga pamjet shihet sesi dhe pse në ditë të ftohta Dardha mbetet një ndër destinacionet turistike më të preferuara nga qytetarët. Kreu i qeverisë përmes kësaj video uron një fundjavë të mbarë për të gjithë.

“Mirëmengjes nga Dardha”, shkruan Rama