Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e kësaj të diele me pamje nga parku i rinovuar i Mbretëreshës Geraldinë në Burrel.

Në videon e postuar nga Rama shihet sesi ka ndryshuar parku, teksa shihen edhe disa fëmijë që “shijojnë” parkun e ri.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me këto pamje nga parku i rinovuar i Mbretëreshës Geraldinë në Burrel, ju uroj një të diel të qetë🙏” shkruan Rama në postimin e tij.