Pas spektaklit të djeshëm, Beatrix dhe Donald kanë nisur të falenderojnë njëri- tjetrin për emocionet e ndjera.

“Jam shumë i lumtur që të kam takuar”, i ka thënë Donaldi Beatrixit, ndërsa ajo e ka falenderuar që e ka bërë të ndihet aq mirë.

“Më duket çdo gjë e çuditshme”, ka shtuar Donaldi.

Dyshja ka shkëmbyer sërish puthje në qafë, por puthja në buzë nuk ka ndodhur ende. Mbrëmjen e kaluar Donaldi pohoi se Beatrix ishte personi me të cilin donte të ndante çdo gjë brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Artikulli paraprakMAXHORANCA IU DREJTUA PËR OPINION, KOMISIONI I VENECIAS MBËSHTET ZGJATJEN E AFATEVE TË VETTINGUT
Artikulli tjetërBASHA PUBLIKON VIDEON: NJË PARTI, NJË KUVEND ME 18 DHJETOR!