Adnan Januzaj nuk do të jetë më pjesë e Manchester United sezonin tjetër, nëse Louis van Gaal mbetet menaxher.

Holandezi është i pakënaqur me formën dhe sjelljen e treguar nga Januzaj, dhe për këtë arsye ai është inkuadruar kryesisht për ekipin U21 dhe atë të rezervave. Januzaj u rikthye në Old Trafford në janar, pas një gjysmë sezoni të dështuar te Borussia Dortmund si huazim.

/ Star Plus TV /