Jonida Maliqi ka zgjedhur që të postojë një mesazh në Instagram kundrejt të gjithë personave të cilët e komentojnë dhe bëjnë thashetheme për jetën e saj personale.

 

 

“Përpiqu të mos thuash asgjë negative për askënd për tre ditë, për 45 ditë, për 3 muaj. Shiko çfarë ndodh me jetën tuaj”, Yoko Ono”, ka shkruar ajo tek një foto.Ky reagim i këngëtares vjen pas disa ofezave të ardhura pak ditë më parë nga ndjekës në Instagram, me theks të veçantë dhe në termin

Artikulli paraprakE qeshura gjithnje shume funny
Artikulli tjetërElvana dhe Liberta kopjojne njere tjetren