Jozefina Topalli, ka reaguar pas dorëheqjes së Lulzim Bashës nga kreu i PD.

Ajo është shprehur se tashmë me këtë vendim u ngri për së dyti dhe se nuk ka më marrëveshje si ajo e 2017.

“U ngri për së dyti! Por nuk ka më 2017”, shkruan Topalli në Facebook.

Jozefina Topalli njihet si një nga më kritiket e ashpra të Bashës dhe se gjithmonë ka bërë thirrje që ai të dorëhiqej nga partia.