Të dashur miq, bashkëqytetarë të Shkodrës dhe më gjërë: Ju ftoj të më ndiqni sonte ora 21:30 në emisionin “Open” të gazetares Eni Vasili në News 24. Flasim për Shkodrën, ecurinë e fushatës elektorale dhe takimet me qytetarët, si dhe programin tonë 4 vjeçar të drejtimit të kryeqendrës së veriut. Bashkë Fitojmë në 14 Maj.

Artikulli paraprak‘SHES MOTOR YAMAHA X MAX…’ SI U GJET NË GOOGLE MOTORI QË PORTUGEZI PËRDORI PËR VRASJEN E ARDJAN NIKULAJ
Artikulli tjetërHASMËRIA MES FISEVE NIKULAJ-LESTAKAJ, PAJTUESI I GJAQEVE: ARDIANI KËRKOI PAJTIM, POR …