Investimet strategjike që e kthejnë Shkodrën në qendër rajonale dhe e zhvillojnë ekonomikisht, shpjeguar në 60 sekonda.

Artikulli paraprakKANDIDATI I KOALICIONIT “BASHKË FITOJMË” BARDH SPAHIA TAKIM ME FAMILJARËT E TË PËRNDJEKURVE POLITIKË
Artikulli tjetërPËRDORËN FAQEN ZYRTARE TË INSTITUCIONEVE PËR TË BËRË FUSHATË PËR PS, KAS GJOBIT 5 MINISTRI