Albumi i një pasditeje në Parrucë, aty ku i shtrijmë dorën njëri-tjetrit, për më të mirën e qytetit tonë, për Shkodrën! Shkruan në postimin e tij në rrjetin social ‘Facebook’ kandidati për kryetar bashkie Benet Beci.

Artikulli paraprakKANDIDATI I PS BENET BECI PUBLIKON PROJEKTET STRATEGJIKE PËR SHKODRËN- BUSINESS PARK NORTH
Artikulli tjetërNGA HUMORI TE KUJTESA/ 5 PËRFITIME NGA NGRËNIA E FRUTAVE DHE E PERIMEVE